Małgorzata i Zbigniew Misiewicz

Wrocław, 30. czerwca 2014

Droga Pani Marto,

do ważniejszych dni w życiu każdego człowieka należy dzień ślubu. Każdy chce, aby był to dzień szczególny, wyjątkowy, wszystko się udało, a ciepłe wspomnienia towarzyszyły nam przez wiele, wiele lat.

Dzień, w którym nasz syn zawierał związek małżeński, był też takim dniem. Chcieliśmy, aby przyjęcie weselne było podkreśleniem tej szczególnej chwili. Dlatego długo i starannie planowaliśmy każdy element ceremonii i przyjęcia dla zaproszonych gości.

Analizowaliśmy kilka ofert. Wielokrotnie rozmawialiśmy z organizatorami przyjęć weselnych. Dosyć szybko zdecydowaliśmy się jednak na ofertę Pałacu Wojanów.

Nasza decyzja okazała się trafna. Zorganizowane przez Państwa przyjęcie było bardzo, bardzo udane, co potwierdzali nam wielokrotnie wszyscy goście. Cieszymy się bardzo, gdyż było to zgodne z naszymi odczuciami.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć na Pani ręce, Pani Marto. Z dużą przyjemnością możemy powiedzieć, że to Pani osoba zadecydowała o wyborze Pałacu Wojanów na miejsce przyjęcia weselnego. Od pierwszej chwili nasze rozmowy były nie tylko bardzo konstruktywne ale również bardzo przyjemne. Mieliśmy poczucie, że Pani rozumie nasze oczekiwania i stara się wyjść im naprzeciwko. Staranność z jaką wszystko przygotowano bardzo nas satysfakcjonowała a zaufanie do Pani kompetencji i staranności pozwalało nam spokojnie zająć się innymi elementami przygotowań.

Dlatego jeszcze raz chcemy Pani podziękować za bardzo dobrą współpracę i świetne przygotowanie imprezy.

serdecznie pozdrawiamy

Małgorzata i Zbigniew Misiewicz

Leave a Reply