Trendy ślubne 2019

Ślub Trendy: Przedstawiamy 10 wybranych przez nas trendów ślubnych na 2019 rok. Zobaczcie co będzie Hot Or Not!

1. Kolor koralowy

Pantone ogłosił swój kolor na 2019. To jasny, słoneczny, różowo- pomarańczowy „żywy koralowy”. Ten radosny akcent to fantastyczny odcień, który łatwo wpleść w słoneczne letnie wesela poprzez koralowe kwiaty, sukienki druhen, tort, makijaż i temat ślubny.

 

2. Powrót do prostych klasycznych sukienek

Minimaliści mogą się cieszyć, ponieważ 2019 przynosi powrót klasycznych wzorów i prostoty stylu. I oczywiście trend ten wskazała Meghan Markle w swojej oszałamiającej, prostej sukni z długim rękawem i odkrytym dekoltem. Prosta linia i zero dodatków. Ten styl doskonale podkreśla sylwetkę.

3. Przynieś zewnątrz do wewnątrz

Dla wesel w 2019 roku zieleń będzie nadal klasycznym ważnym dodatkiem. Wewnątrz znajdą się nie tylko duże ilości dodatków zielonych, które zaczną grać dekoracyjne pierwsze skrzypce, ale nawet całe drzewa!

4. Oszałamiające torty

2018 był rokiem cudownych tortów, jednak 2019 będzie jeszcze bardziej spektakularny w tym względzie! Metaliczne akcenty, personalizowane monogramy i girlandy cukiernicze będą tegoroczną wizytówką każdej cukierni!

5. Ilustrowane zaproszenia

Zaproszenie ślubne są już chyba jedyną z ostatnich form tradycyjnej poczty, jaką otrzymujemy najbardziej ekscytującą!  Ręczne ilustracje na zaproszeniach przenoszą je na inny poziom I sprawiają, że każde z nich jest bardzo wyjątkowe. Przeniesienie ilustracji na pozostałą cześć papeterii ślubnej sprawi, że całość organizacji wesela będzie spójna.

6. Kolorowe confetti

W dobie Instagarma i hasztagów moment, kiedy strzelają confetti jest tą chwilą, w której większość gości wyciąga aparaty. Królujące dotąd białe, czerwone i różowe płatki zostaną wyparte przez totalnie kolorowe i radosne confetti.

7. Stoły bankietowe z niskimi kompozycjami

Okrągłe stoły z wysokimi kompozycjami zostaną w tym roku zastąpione długimi stołami bankietowymi z niskimi kompozycjami zaaranżowanymi przez całą długość stołu. W ten sposób gości widzą się nawzajem i Para Młoda może siedzieć wśród gości bez poczucia, że są jak na wystawie 🙂

8. Alternatywne pierścionki zaręczynowe

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet…nie koniecznie. 2019 przyniesie powstanie alternatywnych pierścionków zaręczynowych. Szafiry i inne kolorowe kamienie zdobędą serca przyszłych panien młodych!

 

9. Dekoracyjne stoły tematyczne

Bufety weselny z serami, owocami, mięsami będą stanowić dzieło sztuki samo w sobie i sprawią, że wasi goście nie tylko ne będą głodni, ale I Wasze konto na Instagramie nie pozostanie bez likeów!

10. Trawy

Kolejną interpretacją wniesienia zewnątrz do wewnątrz jest użycie rozmaitych traw zamiast zieleni. Idealne przy weselach, gdzie kolory mają być naturalne i neutralne lub jeśli planujesz wesele rustykalne. Trawy doskonale sprawdzą się także przy tworzeniu  łuków i zdobienia alejki ślubnej.

 

Leave a Reply