Małe rzeczy-wielki efekt, czyli jak drobiazgi pomogą wykreować Twoje wesele! DARMOWY PORADNIK Ślub Trendy!

Bez względu na to, czy planujesz wystawne przyjęcie, czy bardziej kameralną rodziną uroczystość, każde wesele rozrasta się w miarę przygotowań! Bez względu na to, jak duże przyjęcie, Para Młoda zawsze troszczy się o to, żeby każdy z gości czuł się komfortowo. Jak to zrobić i nie zbankrutować? Oto 5 prostych trików:

  1. Wstawki do toalet- lakier do włosów, guma do żucia, chusteczki matujące, zapasowe pończochy, tampony, plastry na odciski…i co tylko przyjdzie Wam jeszcze do głowy. Na całość wydacie około 150zł, a radość gości w potrzebie będzie bezcenna.
  2. Klapki – oczywiście zakładamy, że Wasze przyjęcie będzie przyjęciem roku i goście nie będą schodzić z parkietu, ale co z tymi wszystkimi  koleżankami i kuzynkami, które zaprezentowały się w tych niebotycznych obcasach, i około 22.00 już nie mają siły… kilka par klapek- japonek pozwoli im odzyskać chęć do zabawy. Koszt 1 pary japonek to około 15 zł, więc za około 150 zł macie dozgonną wdzięczność koleżanek i kuzynek i  pełen parkiet do białego rana.
  3. Koce- Kiedy jednych późne godziny skłaniają do szalonej zabawy na parkiecie, inni preferują rozmowy nocą w świetle gwiazd. Pomyślcie i o tych gościach. Zwłaszcza, jeśli wesele organizujcie wiosną lub jesienią. Koszt jednego koca to około 10 zł. Najczęściej 10 sztuk w zupełności wystarczy.
  4. Whisky bar- nie każdy chce inwestować w wynajęcie barmana, choć osobiście uważamy, że to bardzo dobry pomysł. Kilka butelek whisky, może kryształowa karafka, która kurzy się w kredensie babci, może misa z lodem z kilkoma butelkami wina musującego? Kieliszki najczęściej zostaną zapewnione przez miejsce, w którym organizujecie wesele. Wszystko to ustawione na starej beczce, a może rustykalnych drzwiach, a może na szklanym blacie wspartym na betonowych bloczkach… wszystko zależy od Waszych upodobań i tematu wesela, jednak bez względu na stylistykę całość powinna zamknąć się w ok. 500zł. Może to najdroższa ze wszystkich dodatkowych atrakcji, ale nie ma takiego mężczyzny, którego nie ucieszyłby taki męski kącik. Zwłaszcza, jeśli dodać do tego pudełko cygar…
  5. Zimne ognie- jeśli mierzycie się z budżetem weselnym i widzicie, że nie stać Was na fajerwerki za 3 tysiące, głowa do góry! Zimne ognie będą Was kosztowały około 50 zł, i może nie będzie efektu WOW na samym weselu, jednak dobry fotograf z takiego drobiazgu jak zimne ognie zrobi prawdziwy majstersztyk i przepiękna pamiątka na całe życie gotowa!

Dodaj komentarz