O nas

Z pasji do organizacji przyjęć i zamiłowania do pięknych obiektów w Polsce powstało ŚlubTrendy.

Z branżą weselną jesteśmy związane od 12 lat. W tym czasie zrealizowałyśmy niemal 200 wesel.

W tym większość międzynarodowych i wielokulturowych. Potrafimy połączyć polską tradycję z najnowszymi trendami weselnymi.

Dlaczego właśnie ŚlubTrendy?
To my rozumiemy wesela od pierwszego przykrytego obrusem stołu, od pierwszego położonego widelca, od pierwszej złożonej serwetki, od wejścia pierwszego gości weselnego do sali.
Nasze doświadczenie sięga głębiej niż kwestie samej organizacji przyjęć. Przez lata zdobywałyśmy doświadczenie nie tylko w koordynacji wesel, ale także, a może przede wszystkim, w praktycznym aspekcie przebiegu uroczystości weselnych.
Próbujecie ułożyć menu weselne? Nic prostszego! Mamy wieloletnie doświadczenie gastronomiczne! Staracie się dobrać do niego wino? Służymy pomocą! Mamy ukończone międzynarodowe kursy sommelierskie! Zastanawiacie się nad standardami, jakie mają być utrzymane podczas Waszego wesela? Nie ma problemu! Znajomość serwisu kelnerskiego nie jest nam obca!


Ale przede wszystkim przez lata same przekonywałyśmy Pary Młode do organizacji wesel w przepięknych miejscach, więc kto lepiej jak nie my pozwoli Wam odnaleźć się w gąszczu ofert i tricków marketingowych stosowanych przez obiekty weselne i firmy zapewniające usługi związane z weselami?


Stoimy po Waszej stronie, a swoją wiedzę doświadczenie i kreatywność, przekujemy w najpiękniejszy dzień Waszego życia!